ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ ve ZEKİ ATALAY

Zeki Atalay, turizm ve otelcilik sektörüne 1992 yılında Henkel firmasında Alanya bölgesi satış sorumlusu olarak başlamıştır.

Süreç içinde Antalya Bölgesi satış sorumlusu, Antalya, Belek ve Kemer bölgesi satış yöneticiliğini sürdürdükten sonra 2007 yılında, Ecolab Antalya Bölge Bayii olarak kendi şirketini kurup endüstriyel temizlik ürünleri satışı konusunda hizmet vermeye başlamıştır.

Yenilikçi ve Dinamik Bir Şirketiz.
Firmamız Ecolab endüstriyel temizlik ürünleri, otel ekipmanları ve sart malzemeleri, hastane hijyeni temizlik ürünleri ve sarf malzemeleri satışında, sektörde 2007 yılında beri hizmet vermektedir. Sektörde, otel, hastane, çamaşırhane, özel yemek fabrikaları, kamu kuruluşları, restaurantlar ve out-source hizmeti veren gruplarla partnerlik anlayışı içinde çalışmaktayız.

Müşteriyle partnerlik anlayışı içinde çalışmaktayız.
Ecolab ürünlerinin satışını gerçekleştiren firmamız, housekeeping, mutfak ve tekstil hijyeni ürünlerinin, iş başı ve teorik ürün kullanımları eğitimi vermekte ve müşteriyle partnerlik anlayışı içinde çalışmaktadır. Hastane sektöründe Ecolab ürünlerinin yanı sıra, tibbi atık, evsel atık, geri dönüşümlü çop torbalarının üreticisi olan, kaliteli ürün yapısıyla sektörde önemli bir paya sahip olan KMS Kağıt Tekstil San. ve Tic. A.Ş. ile birlikte hizmet yürütmekteyiz.

Kağıt satışında “Focus”, “Papilon”, “Select” markalarıyla hizmet verirken, diğer markalar olarak “Vileda” ve “3M” ürünlerinide konseptimizde bulundurmaktayız. Hizmet ağımız Alanya’dan Kemer’e kadar geniş bir alana yayılmış durumdadır. Hizmet verdiğimiz otellerden bazıları Hillside Su Otel, Porto Bello Hotel, The Marmara Hotel, Fame Grubu Otelleri, Limak Grubu Otelleri, Liberty Hotels Lara, Cender Hotel, Royal Wings Holiday Palace.

Sektöründe güven duyulan bir şirket olmanın önemini iyi biliyoruz.
Hastane sektöründe ise, Medikal Park ve Anadolu Hastanelerine oursource hizmeti veren ABM grup ile çalşmaktayız. Gelişen sektörde dinamizmini kaybetmeyen, gelişmelere açık bir firma olduğumuz bilinciyle şirketimiz, müşterilerimize en iyi hizmeti sürekli verebilmek amacıyla hassasiyetle çalışmaktadır. Şirketimiz, kuruluşundan bu yana her sene çıtayı yükselterek, sektöründe güven duyulan bir şirket olmanın önemini iyi bilmektedir.